Kompletní tištěnou knihu plnou ilustrací můžete objednat zde (klikněte na odkaz níže):

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ - VĚŽ HAVRANŮ

VAZBA: Paperback (420 stran)

CENA: 399 Kč

Jsi GABRIEL KNOX a tvým úkolem je nalézt jednoho z posledních velkých čarodějů, Dradascana.

Čeká tě výprava do odlehlé podhorské provincie, která byla teprve nedávno vystavěna na břehu jezera, uprostřed něhož se nachází ostrov s tajuplnou Věží havranů. Jedná se o nebezpečný úkol. Dradascana totiž kromě tebe hledají lovci čarodějů, jichž se k Věži havranů sjely desítky. A aby bylo ještě hůř, lovcům šéfuje záhadný muž s ještě záhadnějším jménem: Pekelný pes.

Kdo je kočka a kdo myš? Je Dradascan opravdu zahnaný do kouta anebo je to všechno součástí jeho dokonale promyšleného plánu? A co se stane, jestli se ti opravdu podaří se s velkým čarodějem setkat? Bude ti věřit a nebo tě na místě zamorduje jako další lovce?

Na mnoho z těchto otázek dáš odpověď ty sám svým rozhodnutím.

Gamebook Věž havranů je hluboký džbán zábavy sám o sobě. Zároveň ovšem navazuje na předchozí knihy. A brzy zjistíš, že čím více z příběhu odhalíš, tím hlouběji se budeš moci ponořit do fantastického světa kypícího životem. Můžeš pomáhat slabým anebo se přidat k mocným, můžeš rozehrát politické pletichy na ostří nože, můžeš plnit úkoly pro vlivné i obyčejné, anebo můžeš jen tak brouzdat volnou krajinou a prozkoumávat její tajemství a krásy. Vše je ve tvých rukou.

 

Herní doplňky můžete pohodlně stáhnout ZDE:

Deník Gabriela Knoxe (GK4)

Mapa okolí Limeskaaru a území horských barbarů

Soubojová tabulka

Tabulka náhodných hodů

 

 
 
 

Kontakt

Email: info@gabriel-knox-gamebook.eu

tel: +420 737 977 905